Jak zarabia się na ankietach?

Ile będą wynosić Twoje zarobki z wypełniania ankiet?

Na ankietach w internecie nie zarobmiy dużych pieniędzy, ale dobobimy sobie do pensji całkiem niezłe dodatkowe pieniądze nie wkładając w to dużo wysiłku, ani nie inwestując (ryzykując) własnych pieniędzy. Jeśli z wypełniania ankiet chcesz się utrzymywać to nie będę oszukiwać Cię, że nie będzie to raczej możliwe.

Natomiast przez dłuższy czas regularnie wypełniając ankiety jesteśmy w stanie zafundować sobie wakacje co roku lub uzbierać na nowy telefon z wyższej półki (Apple Iphone, Samsung Galaxy...) wkładając w to kilknaście minut pracy dziennie. Bez problemu na ankietach zarobimy kilkaset złotych miesięcznie (wypełniając ankiety regularnie). Przyjmijmy, że będzie to średnio 300zł na miesiąć. Kwota ta nie jest powalająca, ale jeśli pomnożymy ją przez 12 miesięcy w roku daje to 3600zł! Za to bez problemu kupisz super wakacje czy nowy telefon z najwyższej półki. Wraz z czasem będziemy zdobywać doświadczenie, umijętność robienia ankiet, pojawią się nowe wyżej płatne programy a więc nasze zarobki zapewne wzrosną. Zakładając, że bedzie to 600zł na miesiąć daje to rocznie 7200z! Za trzy mata 21600zł z samych ankiet.

 

Jak zwiększyć swoje zarobki?

Przede wszystkim należy zarejestować się w wielu serwisach oferujących płatne ankiety. Najlepiej zarejesstruj się we wszystkich, które podałem na stronie. Aby nie zgubić się w stosie e-maili i danych do logowania załóż osobne konto e-mail np. ankietymoje001@gmail.com. Zapisz się do wszystkich programów na ten e-mail i sprawdzaj skrzynkę regularnie. Prawie we wszystkich panelach płatne ankiety dostajesz e-mailem w formie zaproszenia wraz z linkiem do ich wypełnienia. Jeśli nie będzie sprawdzać poczty to nie będziesz wypełniać ankiet. Jeśli nie będizesz wypełniać to serwis nie będzie przysyłać ci nowych ankiet, czyli twoje możliwości zarabiania się zmniejszają z twojej winy. Po drugie wiele ankiet jest czasowych - masz tylko np. dwa dni na wypełnienie ankiety. Po tym terminie ankieta jest zamykana i niedostępna do wypełnienia.

 

Dlaczego należy podawać prawdziwe dane?

Przy wypłacie zarobionych pieniędzy może nastąpić weryfikacja czy faktycznie to my wypełnialiśmy ankietę. Jest to zabezpiecznie dla serwisów ankietujących, że wypełniają je prawdziwi respondenci, a nie nieistniejący ludzie. Jeśli rejestrujesz się jako Jan Kowalski to twój rachunek PayPal czy konto bankowe powinno należeć do Jana Kowalskiego. Jeśli nie zamierzasz wypłacać pieniędzy tylko spróbować jak wygląda wypełnianie ankiet to możesz zarejestrować się na dowolne zmyślone dane. Ważne, że jeśli założysz kilka kont z jednego komputera (sprawdzą IP) to wszystkie zostaną zablokowane. Nie można dublować kont. W skrócie jeden komputer = jedna osoboa = jedno konto.

 

Dlaczego należy podawać prawdziwe dane?

Nie. Każde badanie anietowe ma swoją grupę docelową. Np. firma produkująca kremy na zmaszczki zleca badanie swojego kremu. Grupą docelową będą tutaj kobiety po 40-tce. Jeśli więc jesteś mężczyzną lub młodszą kobietą to na stronie ankiety zobaczysz komunikat o treśli podobnej do "Przepraszamy, ale nie spełniasz kryteriów ankiety. Niestety poszukujemy kogoś innego". Nie przejmuj się tym. Ankiet jest tak dużo oraz działasz w wielu programach jednocześnie, że zawsze do kilku się zakwaflifikujesz. Patrząc odwrotnie firma wydająca gry komputerowe nie będzie chętna to ankietowania kobiet po 50-tce na temat gier typu strzelanki typu Call Of Duty, CS... Innymi słowy każda ankieta ma swoją grupę docelową. Określa ją firma zlecająca ankiety. Nie masz wpływu na to, czy spełnisz wymogi konkretnej ankiety.