PORADNIK - Najczęściej Zadawane Pytania

 

Co to są BUXY i programy PTC?

Są to legalne reklamowe strony które płacą swoim użytkownikom za oglądanie ich reklam. Przykładowo firma X sprzedająca gry komputerowe wykupuje pakiet reklamowy za 100$ w jednym z takich programów reklamowych. Pakiet reklamowy to przykładowo 2 tys. wyświetleń reklamy nowej gry firmy X. Program odlicza prowizje dla siebie np. 20$ a pozostałe 80$ przekazuje osobom które klikną w reklamę, czyli na dwa tysiące osób. Każdy kto zobaczy reklamę dostanie więc ok. 0.01$ za to, że obejżał daną reklamę. Reklam jest wiele, więc twoje zarobki sumują się.

PTC to skrót od Paid To Click, czyli "zapłata za klikanie". Zarabianie w programach typu PTC polega na oglądaniu reklam, czyli na klikaniu w reklamy. Reklamy dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników anego programu. Wszystko co trzeba zrobić, to kliknąć w reklamę i odczekać zwykle 10-30 sekund (czym dłużej tym większa wartości reklamy, czyli nasz zysk), po czym zarobek automatycznie dopisywany jest do Twojego salda w programie. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty zarobki można wypłacić.

 

Ile będą wynosić Twoje zarobki z klikania?

Zarejestruj się i działaj aktywnie we wszystkich programach. Jeśli będziesz działał tylko w jednym czy dwóch z programów PTC to nie masz szans na osiągnięcie wysokich zarobków. Programy PTC - BUXy dają możliwość komulacji zarobków poprzez działanie w wielu programach jednocześnie.

Możesz zarabiać od teraz w BitCoinach, Dolarach, Euro. Jeśli zakładasz, że będziesz utrzymywać się z klikania to nie będę Cię oszukiwać, że nie jest to możliwe. Ale jeśli chcesz regularnie dorabiać do pencsji nie inwestując pieniędzy i pracując z domu to programy z tej strony umożliwią Tobie osiąganie dodatkowych dochodów.

Zarobki rzedu kilkaset złotych miesięcznie z samego klikania są realne. Przy kumulacji i reinwestycji dochodów z klikania można zwiększyć swoje zarobki do ponad tysiąca miesięcznie. Jeśli będziesz aktywnie polecać programy to możesz liczyć nawet na kilka tysięcy złotych. Ale wtedy musisz zajmować się tym zawodowo i pracując całe dnie.