Programy Revenue Share w skrócie RevShare

Co to jest?

Program Revenue Share to program dzielący się swoimi zyskami z użytkownikami w zamian za określone działania reklamowe w ramach swojego programu.

Programy nie dzielą się za darmo swoimi zyskami (nikt o zdrowych zmysłach przecież by tego nie robił). Nie są to instytucje charytatywne. Programy revshare wymagają od swoich użytkowników oglądania reklam (w większości serwisów revshare jest to 10 reklam dziennie) oraz wykupienia usługi reklamowej - pakietów AdPack. Pakiety reklamowe wykupuje się za realne środki pieniężne, które wpłaca się do programu przez procesory płatnicze (Payza, PayPal oraz inne) ze swojego konta bankowego. Pieniądze krążą w programie wypłacając je swoim aktywnym uczestnikom.

Jak działa program RevShare?

Wykupienie programu reklamowego (AdPacka) daje nam możliwość reklamy dowolnej strony na wielu witrynach należących do danego serwisu revshare. Przykładowo możemy reklamować naszego bloga, strony polecającej nasz inny program partnerski, strony sklepu internetowego czy swojej lub zaprzyjaźnionej firmy.

Wyświetlanie, oglądanie i wykupywanie płatnych reklam stanowi fundament programów revshare. Reklamodawcy (właściciele AdPacków, czyli nabywcy usługi reklamowej) płacą tylko wtedy gdy reklama została faktycznie obejrzenia, dlatego aby uzyskać udział w zyskach programu revshare należy obejżeć najczęściej minimum 10 reklam dziennie. Nie wystarczy kliknąć w reklamę i przejść do innego okienka przeglądarki lub włączyć grę. Okinko musi pozostać aktywne, gdyż inaczej reklama nie zostanie uznana jako faktycznie obejrzana. Nie miałby to wtedy sensu. Po zobaczeniu reklamy strona prosi nas o kliknięcie w podaną obok ikonkę, aby sprawdzić że jesteśmy człowiekiem i wyeliminować klikanie w reklamy przez boty auto-klikające.

Czy uczestnictwo w programie jest bezpłatne?

Najczęściej tak, ale dodatkowym źródłem dochodów programów RevShare mogą być abonamenty pobierane od swoich użytkowników. W niektórych programach RevShare są one wprowadzone a w innych nie - zależy od przyjętego schematu działania programu. W programach w których są abonamenty może być większa stopa zwrotu lub większy limit wypłat. Coś za coś. Abonamenty w programach nie są niczymś złym - pozwalają one zapewnić stabilność i wypłacalność programu. Większe dochody programu oznaczają większy zysk do podziału między użytkowników, więc abonament w pewien sposób się zwraca.

Czy można zarabiać w RevShare bez inwestycji?

W programach revshare można zarabiać bez inwestycji. W większości programów dostępne są płatne reklamy PTC (płatne za klik). Za jedną reklamę otrzymujemy zazwyczaj 0.001$. Czyli pół grosza w polskiej walucie (PLN) za jedną reklamę. Nie jest to wartościowa kwota, ale kliknięcie w reklamę nie wymaga żadnej aktywności od nas. Nikt nie sprawdza, czy patrzymy na reklamę czy patrzymy na bok monitora, czy odeszliśmy od komputera. Musimy mieć tylko otwarte okienko z reklamą (aktywne okno przeglądarki). Każda reklama ma czas wyświetlenia (ok 10sek.) w czasie którym nie może zostać zamknięta gdyż inaczej środki pieniężne nie zostaną zaliczone. Sumując wszystkie nasze kliki robią się z nich setki klików, tygodniowo tysiące, a miesięcznie dziesiątki tysięcy klików. Licząc, że jeden klik jest warty pół grosza robi się z tysięcy klików kilkaset złotych miesięcznie.

Jak skutecznie i szybko zarabiać w revshare?

Najskuteczniejszą i zdecydowanie najszybszą metodą na zarobienie pieniędzy w tych systemach jest zakup AdPacków. Strategie działania dobierane są w zależności od tego kto jakimi środkami dysponuje na inwestycje w AdPacki oraz od stopy reinwestycji środków w programie. W uproszczeniu czym większa stopa reinwestycji tym większy zysk i ryzyko.

W jaki inny sposób można zarabiać w programch revshare?

Możemy zarabiać również polecając program innym osobom. Otrzymujemy za to prowizje za zakup pakietów reklamowych przez naszych poleconych (AdPacków). Zarobione dodatkowo środki możemy przeznaczyć na inwestycje w programie zwiększając nasze dochody. Prowizje są różne w zależności od programu. Ustalają to administratorzy i właściciele danego programu. Są programy w których prowizje są wysokie, ale tylko bezpośrednie (przykładowo 10% od osoby poleconej). Są też programy gdzie prowizje są wielopoziomowe, ale niższe. Przykładowo 4% z poziomu pierwszego, 2% z drugiego, 1% z trzeciego.

Kiedy w programie zarabia się dużo?

Na wielkość dochodu wpływa kilka czynników, które uszerewowane zostały w kolejności od najważniejszej na pierwszym miejscu:

- wielkość naszej inwestycji w program

- liczba poleconych

- czy reinwestujemy środki czy wypłacamy i w jakiej części.

- stopa zwrotu, czyli przykładowo czy 110% czy 150% (czym większy % tym większe ryzyko)

- dodatkowe klikanie w reklamy

Zdecydowanie największy wpływ ma wielkość inwestycji a zaraz za nią liczba naszych poleconych. Nie możemy oczekiwać wysokich dochodów nie inwestując ani nie polecając programów. Żeby zarobić dużo musisz zainwestować dużo lub / i jednocześnie aktywnie polecać program.

Zarobione środki możesz reinwestować dalej (pomnażać dalej dokupując adpacki) i zarabiać jeszcze więcej albo wypłacić środki z programu i wydać je gdziekolwiek chcesz (w sklepie, na podróże...)

 

Zagrożenia w programach RevShare?

Nie wszystkie programy zostały stworzone, aby stabilnie i długo funkcjonować wypłacając swoim użytkownikom regularne dochody. Działalność w internecie, na odległość, zapewnia pewną anoniomowosć i wprowadza pewne ryzyko, że znajdą się osoby, które będą starały się wykorzystać okazje do szybkiego zarobki kosztem nieświadomych użytkowników. Nie ma możliwości osiągnięcia wysokiego zysku bez ponoszenia ryzyka. Inwestycje bez ryzyka to m.in. lokaty bankowe czy obligacje skarbowe (są gwarantowane przez Państwo) które przynoszą stopę zwrotu ok. 2% rocznie natomiast programy revshare zarabiają tyle dla nas DZIENNIE. Bez ryzyka nie ma zysku.

Programy RevShare to programy wysokiej stopy zwrotu co przekłada się na to, że są to programy wysokiego ryzyka. Należy inwestować tylko taką wielkość

Jakie mamy gwarancje?

Zyski jak w każdym revsharze nie są gwarantowane – dostajemy je gdy firma zarabia i ma nadwyżki finansowe, którymi dzieli się z użytkownikami. Dlatego warto podzielić środki na kilka programów i przetestować je, a nie inwestować wszystkiego do jednego programu. Nikt nie daje tutaj żadnej gwarancji zarobków, nie oszukujmy się – ryzyko występuje przy każdej okazji biznesowej. Należy je minimalizować i zaakceptować. Bez ryzyka nie ma szansy na wysoki i szybki zysk.

 

Na co zwrócić uwagę w programch RevShare?

Nowe programy są ryzykowne. Warto poczekać na dowody wypłat od pierwszych użytkowników (można znaleźć na forum hyip)

Jeśli będziesz polecać program to zarobisz więcej (będziesz reinwestować środki z prowizji)

Czym wcześniej wejdziesz do programu tym lepszą zajmujesz pozycję w drzewie prowizji

Czym dłużej funkcjonuje program tym większe ryzyko niewypłacalności

Średni czas działalności programu mieści się w przedziale 1 - 2 lata.

 


MyPayingAds