INSTRUKCJA - KROK PO KROKU

Poświęć kilkanaście minut na rejestrację w poniższych programach i zacznij zarabiać od dzisiaj.

1

Rejestracja

Rejestrujemy się kolejno w 4 programach według instrukcji:

 1. The Ads TEAM - rejestracja TUTAJ (program nr 1 z 4)
 2. Klikamy na górze w menu strony - Join Now
 3. Wypełniamy formularz rejestracyjny według wzoru:
 4. My Paying Ads
 5. Odbieramy e-maila z potwierdzeniem rejestracji
 6. MyPayingAds - rejestracja TUTAJ (program nr 2 z 4)
 7. Wypełniamy formularz rejestracyjny według wzoru:
 8. My Paying Ads
 9. Odbieramy e-maila z potwierdzeniem rejestracji
 10. MPCA - rejestracja TUTAJ (program nr 3 z 4)
 11. Wypełniamy formularz rejestracyjny według wzoru:
 12. My Paying Crypto Ads
 13. Odbieramy e-maila z potwierdzeniem rejestracji
 14. ZFShare - rejestracja TUTAJ (program nr 4 z 4)
 15. Klikamy na górze w menu strony - Register
 16. Wypełniamy formularz rejestracyjny według wzoru:
 17. ZFshare Rejestracja
 18. Odbieramy e-maila z potwierdzeniem rejestracji

2

Zakładamy konto BitCoin i PAYZA

Konta będą nam potrzebne do wypłacania zysków z programów. Będziemy operowali w BitCoinach, Dolarach i Złotówkach. Przy wypłacie zysków na nasze konto bankowe w Polsce automatycznie środki będą zamieniane na złotówki. Będziemy mogli nimi płacić w sklepie czy przelewać na inne konto (bp. zapłacić rachunki).

 1. PAYZA - rejestracja TUTAJ
 2. Wypełniamy formularz rejestracyjny według filmiku instruktażowego:
 3. BitBay - rejestracja TUTAJ
 4. Wypełniamy formularz rejestracyjny według filmiku instruktażowego:

3

ADPACKI i reklamy - tak zarabiamy

Możemy już zarabiać. Zobacz teraz filmy instruktażowe jak zarabiać w programach w których się zarejestrowałeś. Wszystkie 4 programy działają bardzo podobnie. Przedstawiam filmiki na przykładzie pierwszego programu - The Ads Team. W pozostałych 3 programach zarabiasz i działasz identycznie. Nie musisz więc oglądać instrukcji dla każdego programu osobno. Pamiętaj, że każdego dnia musisz wyklikać w każdym programie po 10 reklam (programy są 4 czyli 40 reklam łącznie dziennie). Inaczej nie masz udziału w zyskach, czyli nie zarabiasz. W każdym programie kupujesz AdPacki które zarabiają dla Ciebie. Czym więcej AdPacków tym większy zysk dzienny. Bez problemu można zarobić ok. 100zł dziennie.

4

Wypłacamy zyski i inwestujemy dalej

Jeśli wykonałeś wszystkie powyższe kroki, czyli zarejestrowałeś się w programach, wyklikałeś reklamy i kupiłeś AdPacki to oznacza, że już zarabiasz. Teraz wystarczy tylko regularnie wypłać zyski i klikać w reklamy (10 dziennie). Warto polecać program znajomym, aby zarabiać jeszcze więcej.

Zobacz filmik instruktażowy jak wypłacać pieniądze z programów RevShare:

W celu maksymalizacji zysków miesięcznych oraz dywersyfikacji swoich inwestycji należy zapisać się do kilku serwisów RevShare i działać w nich jednocześnie. Nie należy wpłacać wszystkiego do jednego programu.

Kupując reklamy w programy typu Reveneu Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka. Wkładaj tu wyłącznie pieniądze które możesz przeznaczyć na ryzykowne inwestycje i nie są Ci niezbędne do życia. Dochody z programów revshare nie są gwarantowane.

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrznych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie. Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.